Illustration

Сервісне обслуговуванняЯкісний інструмент - якісний сервіс

Кваліфікований продаж та якісний сервіс
Це - невід'ємні складові кожного інструменту STIHL. Саме тому, продукція STIHL реалізується виключно через офіційну дилерську мережу як в цілому світі, так і в Україні. Адже, ми добре розуміємо, що тільки спеціалізований дилер може гарантувати фахову консультацію, наявність оригінальних запчастин, комплектуючих і витратних матеріалів, якісний та своєчасний сервіс - обслуговування і ремонт. Все те, що необхідно для тривалої, безперервної та безпечної роботи кожного інструменту STIHL.

Сервіс, який завжди поруч
Інструменти STIHL вирізняються високою надійністю навіть під час регулярних та екстремальних навантажень. Але якщо будь-яка деталь вийде з ладу, це не проблема. Вам не доведеться шукати сервісний центр у столиці чи обласному центрі щоб знайти якісні оригінальні запчастини та комплектуючі до бензоипили чи мотокоси STIHL. Все, що Вам потрібно – звернутись до найближчого офіційного дилера STIHL.

Високоякісний сервісКожний фахівець сервісних майстерень офіційної дилерської мережі STIHL проходить регулярні навчання в головному офісі ТОВ АНДРЕАС ШТІЛЬ в Україні. Майстри отримують всі необхідні знання та навички, щоб гарантувати найвищу компетентність консультацій та високу якість обслуговування та ремонту техніки STIHL. Крім того, всі офіційні дилери заручені підтримкою технічних спеціалістів головного офісу в Україні, що дозволяє швидко вирішувати складні, спірні та невідкладні питання.

Наявність запчастин, комплектуючих та витратних матеріалів
Офіційні дилери користуються складом запчастин, який немає аналогів в Україні серед конкурентних марок. Спеціальне устаткування та інструменти, якими обладнано сервісні майстерні офіційних дилерів STIHL, забезпечують високу якість та мінімальні витрати часу на виконання ремонту та технічного обслуговування.