Обприскувачі STIHL
Системний захист рослин
Ціни вказані станом на 18 січня 2022 року

SG 31
Ручний обприскувач
999
грн.
Технічні характеристики
Ручний обприскувач із великим баком на 5 літрів для догляду за рослинами, боротьби з бур'янами та для внесення добрив. Добре підходить для приватного використання. Із телескопічною штангою і додатковою пласкою насадкою.
SG 51
Ранцевий обприскувач
2499
грн.
Технічні характеристики
Ранцевий обприскувач для приватного та професійного використання. Комфортне управління завдяки розміщенню важеля насоса справа або зліва і запірного клапана ергономічної форми. Надійна конструкція для тривалого терміну служби.
SR 200
Легкий, компактний обприскувач із двигуном 2-MIX
10999
грн.
Технічні характеристики
Легкий обприскувач, надзвичайно комфортний завдяки компактній конструкції та розташуванню центру ваги ближче до корпусу. Ідеальний для оброблення насаджень висотою до 2,5 м. Простий запуск, багатофункційна ручка та спеціальний комірець із захистом від переливання. Серійно з 3-ма направляючими решітками для формування конусоподібного, кутового та роздвоєного струменя.
SR 450
Обприскувач із системою для внесення грануляту та системою дозування
16999
грн.
Технічні характеристики
Крім оснащення, що є в моделі SR 430, цей обприскувач додатково обладнано системою для внесення грануляту та системою дозування, підключається за лічені секунди за допомогою важеля, що зручно розташований біля ручки керування. Зручне та точне дозування засобів розпилювання.
SR 430
Потужний обприскувач із радіусом дії до 14,5 м та двигуном 2-МІХ
15599
грн.
Технічні характеристики
Потужний повітродувний пристрій для оброблення великих ділянок. Зі спрощеною системою запуску, економним двигуном 2-МІХ, зручним ранцевим ременем та багатофункційною ручкою. Бак на 14 л, радіус дії в горизонтальній площині 14,5 м. Серійно із конусною, подвійною та плоскою форсунками.
У продажу:
  • Бензинові обприскувачі
  • Ручні обприскувачі